Vila Hedvika, Rožnov pod Radhoštěm, místo, kde jste v Beskydech na Valašsku doma.

Vybavené apartmány a studia k pronájmu, v klidné lokalitě Rožnova pod Radhoštěm v bezprostřední blízkosti přírody a zároveň v blízkém dosahu centra a všech zajímavostí města jako je známý skanzem Valašské muzeum v přírodě Rožnov pod Radhoštěm, manufaktura Unipar, Svět kamenů, Gibon park, letní koupaliště s vodními atrakcemi a bazény, krytý bazén s tobogánem, tenisová hala a kurty, golfové hřiště, náměstí Rožnov, Rožnovský pivovar, atd..

Přírodní prostředí s příznivým vlivem na lidské zdraví. Souhrou působení unikátních přírodních faktorů, kterými jsou příznivé proudění horského vzduchu, tzv. „fénu“ v podobě „tlumených karpatských halných větrů“ a jejich ionizace okolními lesy Beskyd a Javorníků, dochází k blahodárnému působení rožnovského klimatu na dýchací a oběhový systém lidského organizmu a k podpoře dobré psychické pohody. Ozdravné horské ovzduší okolních Beskyd, procházky na čerstvém vzduchu a konzumace přírodních produktů, propůjčily Rožnovu pod Radhoštěm již v historii proslulost klimatických lázní.

Lázeňská tradice a široké možnosti vyžití řadí Rožnov pod Radhoštěm mezi nejatraktivnější lokality České republiky a vytvářejí ideální předpoklady pro kvalitu života, relaxaci, wellness, ozdravné a lázeňské pobyty, ale také pro aktivní vyžití pro dospělé i děti, poznávání unikátních památek a pamětihodností, turistiku, cykloturistiku, lyžování, tenis, golf, minigolf, bowling, adrenalinovou zábavu a další.