Vila Hedvika*** Rožnov pod Radhoštěm, místo pro Váš pobyt a relaxaci v Beskydech na Valašsku.

Komfortní ubytování v Rožnově pod Radhoštěm ve vybavených apartmánech a studiích. Užijte si u nás Váš krátkodobý pobyt i dovolenou či rodinou rekreaci, wellness nebo lázeňský pobyt, romantický pobyt pro dva, prodloužený víkend, pobyt pro seniory či skupinovou nebo firemní akci v každém ročním období.

Klidná lokalita Rožnova pod Radhoštěm v bezprostřední blízkosti přírody a zároveň v blízkém dosahu centra a všech zajímavostí města jako je známý skanzem Valašské muzeum v přírodě Rožnov pod Radhoštěm, manufaktura Unipar, Svět kamenů, Gibon park, letní koupaliště s vodními atrakcemi a bazény, krytý bazén s tobogánem, tenisová hala a kurty, golfové hřiště, náměstí Rožnov, Rožnovský pivovar, atd..

Lázeňská tradice Rožnova pod Radhoštěm a široké možnosti vyžití vytvářejí ideální předpoklady nejen pro relaxaci, wellness, ozdravné a lázeňské pobyty, ale také pro poznávání a aktivní vyžití pro dospělé i děti, jako je poznávání unikátních památek a pamětihodností, turistika, cykloturistika, lyžování, tenis, golf, minigolf, bowling, adrenalinová zábava a další.

Pobyty v přírodním prostředí s příznivým vlivem na lidské zdraví. Souhrou působení unikátních přírodních faktorů, kterými jsou příznivé proudění horského vzduchu, tzv. „fénu“ v podobě „tlumených karpatských halných větrů“ a jejich ionizace okolními lesy Beskyd a Javorníků, dochází k blahodárnému působení rožnovského klimatu na dýchací a oběhový systém lidského organizmu a k podpoře dobré psychické pohody. Ozdravné horské ovzduší okolních Beskyd, procházky na čerstvém vzduchu a konzumace přírodních produktů, propůjčily Rožnovu pod Radhoštěm již v historii proslulost klimatických lázní.
 
 
Naše nabídka: Ubytování ve Vile Hedvika, Rožnov pod Radhoštěm, Výhodné pobytové balíčky za skvělou cenu a Privátní wellness a masáže pro Vaši relaxaci!